FM Nutricode

Nutricode App

nutricode app

Priimkite Nutricode iššūkį!

appstore googleplay Nutricode apk

Nutricode to nowoczesna aplikacja mobilna, która pomoże Ci wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe oraz podpowie, jak aktywnie spędzać czas. Dzięki korzystaniu z dziennika aktywności z łatwością osiągniesz zamierzone cele, a motywujące odznaki zachęcą do dalszego wysiłku i sprawią, że będziesz celebrować codzienne sukcesy.

Inovaciniai sprendimai naudojami Nutricode programėlėje tai sėkmės receptas. Kiekvieną dieną gausite vis naują patarimą, o praktinis vadovas parodys Jums iki šiol darytas klaidas. Nutricode programėlė tai puikus informacijos šaltinis ir tiesiausias kelias Jūsų svajonių kūno link. Nutricode programėlėje rasite 3 nesudėtingų pratimų rinkinius, kurie tikrai veikia. Didinkite kartojimų skaičių, kad palaipsniui progresuotumėte iš pradinio į pažengusį lygį. Pagalvokite, kokios Jums dar naudos suteiks Jūsų pagerėjusi fizinė būklė!

screen

Naudokite Nutricode programėlę kasdien ir sekite savo pasiekimus svorio pokyčių diagramoje bei mėgaukitės planuodami savo dietą su mūsų receptų pasiūlymais kiekvienam dienos metui. Prie kiekvieno patiekalo nurodyta jo energetinė vertė (kcal)padės Jums nuspręsti, ką valgyti. Programėlė apskaičiuos Jūsų KMI (Kūno masės indeksas) ir WHR (angl. waist hip ratio - juosmens ir klubų santykis) rodiklius ir nustatys, kurioje kūno masės kategorijoje esate.

Priminimo funkcijos dėka Jūs niekada nepamiršite kasdienės Nutricode maisto papildų dozės!